Zarządzanie i Przywództwo

Witamy » SKILLS - Szkolenia » Zarządzanie i Przywództwo

Ludzie w organizacji potrzebują, gdy ktoś nimi zarządza. Ktoś kto stawia cele, zadania, motywuje do ich realizacji. Ale są też tacy pracownicy, którym nie wystarcza wykonywanie zadań. Muszą mieć jakiś wzorzec, za którym będą podążać.

Moduły tematyczne, które znajdą Państwo poniżej dedykowane są dla tych szefów, którzy nie tylko chcą być efektywni, ale chcą być efektywni świadomie. Chcą dokładnie wiedzieć z czego ich efektywność wynika. Chcą znać swoje mocne i słabe strony, by mierzyć się z nimi i przemieniać je w swoje atuty.

W zadaniach szefowskich oprócz zarządzania ludźmi znajdują się też twarde aspekty związane z rynkiem i osiąganymi wynikami. Dlatego też przedstawiamy moduły tematyczne, które zwiększają umiejętności efektywnego zarządzania.

Jednym z głównych powodów skuteczności szefowskiej jest umiejętność działania tu i teraz, z jednoczesnym widokiem tych działań z perspektywy helikoptera, Poniżej przedstawiamy moduły tematyczne pozwalające nabyć umiejętność działania według idei "myśl globalnie, działaj lokalnie".

KONTAKT: Tel. 61 666 05 94, E-mail:biuro@catmangroup.pl